Zapraszamy na spotkanie!

Kochani Czytelnicy, 8 maja o godzinie 16:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Białołęce odbędzie się spotkanie z autorką powieści obyczajowych i erotycznych Katarzyną Nowakowską, która pisze głównie pod pseudonimem K.N. Haner. Spotkanie to zainauguruje XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, który będzie trwał od 8 do 15 maja.Kilka słów o autorce… Katarzyna Nowakowska nazywana przez niektórych „Remigiuszem Mrozem erotyków” sprzedała już ponad 300 000 egzemplarzy swoich książek. Debiutowała w 2015 roku książką „Na szczycie”. Dopiero w 2020 roku pisząca pod pseudonimem K.N. Haner ujawniła swoje prawdziwe nazwisko. Do jej najpopularniejszych tytułów zaliczyć można między innymi „Rewanż”, „Zagrywkę”, „Sponsora” czy też „Sny Morfeusza”. Napisała również powieści z serii Pink BOOK. Świeżo wydane jej książki to „Dyrektor Generalny” oraz „Dyrektorka Generalna”.Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z autorką!!